دوره پردازش سیگنالهای دیجیتال دانشگاه EPFL سوئیس

0
2132
دوره پردازش سیگنالهای دیجیتال

دوره آموزشی پردازش سیگنالهای دیجیتال

مشخصات دوره

در این مجموعه آموزشی کم‌نظیر شما تبدیل به یک پردازشگر و تحلیلگر ماهر سیگنالهای دیجیتال خواهید شد. این دوره توسط اساتید مجرب دانشگاه EPFL سوئیس ارائه شده است که برای سهولت در درک بیشتر مطالب، زیرنویس انگلیسی آن نیز در بسته فشرده دوره قرار داده شده است.

مدت زمان دوره: حدود 17 ساعت فیلم آموزشی به همراه کلیه اسلایدها

فرمت دوره: فیلم آموزشی به زبان انگلیسی روان، با فرمت mp4 و زیرنویس انگلیسی

حجم پکیج دوره: 1.2 گیگابایت

توضیحات دوره

پردازش سیگنالهای دیجیتال (DSP)، شاخه‌ای از مهندسی برق است که در طی چند دهه گذشته، کاربرد و محبوبیت بسیار فراوانی یافته است.

همینک علم DSP با ترکیب کردن علوم الکترونیک، مخابرات و دانش کامپیوتر به یک نمونه متحد، تبدیل به قلبِ متحول کننده سیستم های دیجیتال امروزی نظیر تلفنهای همراه، پخش کننده‌های MP3، پخش کننده‌ها خودروها و سایر موارد شده است.

هدف این دوره آموزش دانش پردازش سیگنالهای دیجیتال از پایه‌ای ترین سطح ممکن به علاقمندان است. آموزش در ابتدا از مفاهیم ابتدایی سیگنالهای زمان – گسسته شروع خواهد شد و سپس تحلیل فوریه، طراحی فیلتر، نمونه‌برداری، Interpolation، کوانتیزاسیون و … توضیح داده خواهد شد.

آموزشها تا سطح پیشرفته ادامه پیدا کرده تا جاییکه در فصلهای پایانی با سیستم مخابراتی دیجیتال و کاربرد DSP در آن و البته پردازش تصاویر دیجیتال نیز آشنا خواهید شد. بدون شک این آموزش یکی از بهترین دوره‌های آموزشی DSP حال حاضر در دنیا است که توسط اساتید یکی از بهترین دانشگاههای دنیا (EPFL سوئیس) ارائه شده است.


دکتر پائولو پرندونی، استاد دپارتمان کامپیوتر و برق دانشگاه EPFL


پروفسور مارتین وترلی، استاد دپارتمان کامپیوتر و برق دانشگاه EPFL

پیش نمایش دوره

سرفصل مطالب:

  • مفاهیم پردازش سیگنالهای دیجیتال
  • فضاهای برداری
  • تحلیل فوریه مقدماتی و پیشرفته
  • فیلترینگ و طراحی فیلترهای دیجیتال
  • نمونه‌بردای و کوانتیزاسیون
  • سیستم‌های مخابراتی دیجیتال
  • پردازش تصویر
  • و ..

دانلود مستقیم برای کاربران ویژه سایت:


تنها اعضای ویژه به این محتوا دسترسی دارند -> عضویت ویژه چیست؟

رمز فایل فشرده: www.mycomlife.com

لینک خرید محصول به صورت پستی: به زودی
تمامی فایل های فشرده این دوره دارای 5 درصد ریکاوری می باشند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل اکسترکت فایل ها به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی اگر در زمان اکسترکت خطایی دریافت کردید، به وسیله نرم افزار Winrar به محل ذخیره فایل ها مراجعه کنید و بعد از انتخاب تمامی پارت ها دکمه Repair در بالای نرم افزار را فشار دهید. سپس آدرس محل ذخیره پارت های جدید را انتخاب نمایید، بعد از آن به محل ذخیره جدید مراجعه نمایید و فایل های جدید را اکسترکت نمایید.