سیستمهای مخابرات معاصر با استفاده از Matlab ویرایش سوم

11
6802

اگر پست های سایت را مرتب دنبال کرده باشید، ویرایش دوم این کتاب را به خاطر می آورید که در این لینک ارائه گردید. متاسفانه نسخه الکترونیکی کتاب قبلی به صورت اسکن شده بود و کیفیت مناسبی نداشت. خوشبختانه با جستجوهای فراوان موفق به یافتن ویرایش سوم این کتاب که نویسندگان آن در دنیای مخابرات بسیار شناخته شده هستند، شدم. در این پست نسخه الکترونیکی و با کیفیت اصلی این کتاب غنی برای شما کاربران عزیز قابل دانلود می باشد. مطالعه این کتاب به عنوان یک مرجع بسیار مناسب در کنار مراجع مخابراتی برای درک مسائل پیاده سازی و فهم بهتر تکنیک ها و روش های متداول در سیستم های مخابراتی، قویاً پیشنهاد می شود.

مطالب اضافه شده این کتاب نسبت به ویرایش قبلی به شرح زیر می باشند:

  • سه فصل جدید با عناوین OFDM ، سیستم های چندآنتنی و انتقال به صورت دیجیتال در کانال های محوشدگی
  • مثالهای بیشتر به منظور درک بهتر مسائل مهندسی در دنیای واقعی و با رویکرد عملی
  • قسمتهای جدید شامل مطالبی از DPCM ، ADPCM و DM  و همچنین توربو کدها و کدهای LDPC

 

رمز فایل فشرده: www.mycomlife.com
حجم فایل فشرده: 34 مگابایت
سال انتشار : 2012

11 دیدگاه‌ها

  1. سلام ممنون از مطالب مفید سایتتون. یه مدتی بود که نبودید امیدوارم که مشکلی براتون پیش نیومده باشه و در ادامه باز همینطور پرقدرت با ارائه مطالب مفیدتون بهمون کمک کنید.

    راستی یه پیشنهاد داشتم. میخواستم اگه امکانش باشه برای اون دست از دوستانی که مثل خود من میخوان وارد ارشد بشن زیر گرایش های مختلف مخابرات سیستم رو توضیح بدید خیلی خوب میشه تا بتونیم راهمونو پیدا کنیم.اینکه هر زیر گرایش چیا داره کاراش کجاست جای پیشرفتش در ایران و خارج از ایران به چه نحوی هستش.

    باز هم تشکر